Uus ja mugav baaride, restoranide, kohvikute otsinguportaal

Lisatud: 18.07.2012.Autor: BarRadar Vaated: 5 / 205

Otsustades süüa väljaspool kodu ja otsides kohta, kus heas seltskonnas aega veeta, kohvi juua või nautida maitsvat sööki-jooki, tekivad alati ühed ja samad küsimused: Kuhu minna? Kus asub? Mis kellani lahti on? Palju maksab? Kas pakutakse minu lemmikuid (õlut, veini, pagaritooteid jne)?

Tavaliselt otsime endale alati lähimat kohta, kuhu kiirelt kohale jõuda. Hea oleks, kui saaks vaid paari liigutusega mõnelt veebilehelt või nutitelefonist leida mõne kilomeetri raadiuses mugava juurdepääsuga, sõbralike hindadega, lemmiktoidu või- joogiga koha. Veel parem oleks ka eelnevalt näha, kuidas see koht välja näeb ning milline on sealne õhkkond.

Nüüdseks on selline võimalus loodud: tööd on alustanud Baltimaades (Eestis, Lätis ja Leedus) laiem baaride, kohvikute, restoranide ja teiste toitlustuskohtade otsinguportaal. Hetkel on portaalis  saadaval mitusada kohta nii linnades kui ka väljaspool ning iga päev lisatakse uut infot.

BarRadar kasutajal on võimalus otsida enda, sõprade, kolleegide, äripartnerite jt jaoks sobivat kohta erinevate kriteeriumide järgi, millest peamised on asukoht ja lahtioleku aeg kui ka saadaolevad boonused – tasuta parkla, Wi-Fi, komlpekslõunad, terrass, vaadiõlu, lastenurk jne. Samuti saab konkreetse kohaga eelnevalt tutvuda, vaadates pilte ja lugedes külastajate arvamusi, kommantaare Foursquare ja TripAdvisor-ist. Seda, mida arvavad toitlustusettevõtted ise, saab lugeda profiilile lisatud Twitteri ja Facebooki sissekannetest.

BarRadari unikaalsus seisneb selle võimaluses leida ja vaadata teile hetkel lähedal asuvaid kohti, märkides oma asukoha kaardil või sisestades ristmikul asuvate tänavate nimed.

Jälgige ka BarRadari tegevusi sotsiaalvõrgustikes – Twitter, Facebook, GooglePlus, ja saage infot söökide ja jookide nautimisvõimaluste kohta.

 

Jälgi meid


© 2012 BAR•RADAR. Publitseerides või tsiteerides on BarRadari mainimine ja viide www.barradar.ee kohustuslik!
,
E-mail:
Teade: